Ukázka meditaceZaujala Vás ukázka z našich meditací? Pak by Vás mohly oslovit aktuální nabídky

  • Ke každé esenci, kterou si vyberete na základě svého aktuálního cíle, dostanete audio meditaci zdarma. Hodila by se Vám spíše meditace – úzkost, strach, finanční hojnost anebo probuzení lásky? Stačí si jen vybrat. Esence Vás ve Vašem cíli podpoří bez jakéhokoliv dalšího úsilí a tím umocní i prožitek z meditací.
  • Pokud máte rádi krásné tvary, vyzařující určitou informaci a rádi si připomínáte Váš cíl spíše vizuálně, máme připravenou řadu energetických triček. Ke každému tričku taktéž dostanete audio meditaci zdarma, abychom Vaši cestu opět umocnili.
  • Že těch meditací chcete ještě o špetku více? Nebo jste se doslechli, že pravidelné meditační večery proběhly, ale vy jste se jich nemohli účastnit? Nevadí! I na toto jsme připraveni. Stačí nám pouze napsat, které meditační téma vás zaujalo a budete moci meditovat z pohodlí domova kdykoli budete chtít. Výběr naleznete zde.
  • Pro ty, co chtějí získat další znalosti a vyzkoušet si praxi, máme připraveny pravidelné semináře, které podporují konzistentní posun v seberozvoji. Naše aktuální semináře najdete pod tímto odkazem.